Plokšti būvio ir judesio davikliai iš FLAT serijos tikrai džiugina, kai kalbama apie kambario estetiką: Korpusas ir lęšiai yra vizualiai suploti, kad jų aukštis siektų tik 6 mm, todėl montuojant juos ant lubų, jie visiškai neatrodo masyvūs. Aiškios linijos taip pat puikiai tinka net sudėtingiausiai patalpų architektūrai. Todėl jūsų planavimo laisvei nebus jokių apribojimų.

Jei ieškote aukščiausios klasės dizaino, visada rasite puikią įvairovę su labai plokščiais FLAT davikliais: galima balta ar juoda spalvos, taip pat galite pasirinkti apvalius arba kvadratinius kontūrus. Naudojimui ant betoninių paviršių, dangteliai taip pat gali būti pilkos spalvos, arba dar didesnei dizaino laisvei – su aukštos kokybės stiklo paviršiumi.

EFEKTYVI AUTOMATIKA TAUPO PINIGUS.

Būvio davikliai taupo ne tik lubų aukštį, bet ir pinigus: kadangi jie naudoja apšvietimą tik tuo metu, kai kažkas yra patalpoje, tai žymiai sumažina energijos suvartojimą. Būvio davikliai taip pat yra paprastai montuojami ir ilgaamžiški, todėl automatika nereikalauja nuolatinės priežiūros.

PUIKI HARMONIJA

FLAT judesio ir būvio davikliai ne tik reguliuoja apšvietimą, bet ir pabrėžia kambario estetiką – ypač harmoningai sąveikauja su subtiliu šviestuvais, pavyzdžiui, ESYLUX ELSA ir STINA modeliais.

• Elegantiškas dizainas – tik 6 mm storio matomas korpusas .
• Galimybė apšvietimą įjungti/išjungti (230 V). Taip naudoti DALI arba KNX sistemose .
• Gamykliniai nustatymai greitesniam montavimui (230 V, DALI)
• Parametrų nustatymas su distanciniu pulteliu


Svarbu! Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus.
Spausdami sutinku ar toliau naršydami svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti racite čia.