Vidaus šviestuvai 

Mūsų išmaniosios apšvietimo sistemos įkūnija idealią apšvietimo ir automatikos sinergiją. LED šviestuvo, daviklio  ir valdymo bloko derinį galima lengvai įdiegti, ir tai sukuria puikią sąveiką, kuri užtikrina geriausią apšvietimą žmonėms – energiją taupantį, biologiškai efektyvų apšvietimą.

  • Apšvietimas, kuris gali daugiau nei tiesiog apšviesti.
  • Mes siūlome platų produktų asortimentą, ypač visuomeniniams pastatams.
  • Vidaus patalpose mes siūlome įmantrų apšvietimą beveik bet kokiam poreikiui – nuo paprasto apšvietimo iki mūsų apšvietimo sistemos biodinaminiam darbo vietos apšvietimui.

Kadangi mes taip pat esame jutiklinių sprendimų specialistai, galintys patenkinti praktiškai visus poreikius, mes sutelkiame dėmesį į automatizavimo ir apšvietimo sinergiją, t. y. kombinuojame apšvietimą su išmaniosiomis valdymo technologijomis. Viena vertus, naudodami tokią sinergiją, mes galime patenkinti žmonių poreikius dar efektyviau nei anksčiau, ypač pagerinti jų gyvenimo kokybę. Pavyzdžiui, apšvietimas gali savaime prisitaikyti prie aplinkos ryškumo pokyčių ir užtikrina, kad žmonės bet kuriuo metu gautų reikiamą šviesos kiekį. Kita vertus, jutikliai ir išmanusis šviesos valdymas taip pat sutaupo vartotojui daug pinigų. Taip yra, nes priklausomas nuo žmogaus buvimo apšvietimo (ir kitų sistemų) įjungimas ir automatinis esamos dienos šviesos naudojimas žymiai padidina energijos vartojimo efektyvumą, o tai padeda tausoti gamtos išteklius.

LED panelės

LED panelės užtikrina energiją taupantį apšvietimą biuruose, konferencijų salėse ir kitose vietose.

Toršerai

Biuro grindų apšvietimas yra protingas ir ypač lankstus apšvietimo sprendimas, skirtas atskiroms darbo vietoms, kurį lengva perkelti ir transportuoti dėl jo mobilumo. Šviestuve įmontuotas būvio daviklis leidžia kontroliuoti tiesioginį ir netiesioginį apšvietimą pagal poreikius.

Plafonai

LED žibintai yra gražūs, jų dizainas yra nesenstantis, todėl jie idealiai tinka montuoti ant lubų arba sienų – prieškambariuose, laiptinėse ir funkcinėse patalpose. Papildoma paslėpta judesio ir apšvietimo jutiklių technologija ir aukštas šviesos efektyvumo lygis užtikrina energijos vartojimo efektyvumą pagal poreikį.

Downlight

Tokie minimalistinio dizaino šviestuvai idealiai tinka kaip pagrindinio apšvietimo papildymas arba kaip savarankiškas sprendimas konferencijų salėse, koridoriuose, laiptinėse, įėjimo zonose ir sanitarinėse patalpose.

Biurų šviestuvai

Pakabinami biurų šviestuvai yra elegantiškas apšvietimo sprendimas, skirtas konferencijų salėms, įėjimų vietoms ir daugybei kitų vietų, kur svarbu efektyviai derinti stilių ir šviesos kokybę. Jo elegantiškas, nesenstantis dizainas leidžia lengvai integruoti šviestuvą į bet kurią aplinką, o papildomas būvio daviklis, integruotas į korpusą, užtikrina tiesioginio ir netiesioginio apšvietimo reguliavimą pagal poreikį.

Katalogas

Davikliu katalogas

Šviestuvų katalogas

Brošiūros ir bukletai


Svarbu! Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus.
Spausdami sutinku ar toliau naršydami svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti racite čia.