Judesio davikliai

Skirti toms  patalpoms, kuriuose nėra arba yra labai mažai natūralios šviesos, jie naudojami esant trumpam judėjimui. Reaguoja  į didesnius (vaikščiojimo) judesius.  Suteikia saugumą tamsiose vietose, ypač vaikščiojimo takuose. Su IP 54/55/65 tipo apsauga

ATMO

Dėl savo unikalių elementų, ATMO KNX būvio daviklis užtikrina ne tik optimalų apšvietimo ryškumo lygį, bet ir sveiką ir produktyvią atmosferą patalpoje.Gali reguliuoti drėgnumą, temperatūrą o taip pat reguliuoti oro sudėties kokybę.

COMPACT

Compact būvio ir judesio davikliai sėkmingai susikūrė reputaciją mūsų daviklių asortimente, kaip tradiciniai, mėgstamiausi ir tikrai visur tinkantys.Virštinkinio ir potinkinio montavimo. Aukštom patalpom, dideliems plotams.

COMPACT MINI

Kai tikrai svarbu nesugadinti kambario estetinio dizaino techniniais elementais, miniatiūriniai mini būvio ir judesio davikliai yra tobulas sprendimas.

COMPACT EXPRESS

CE serijos būvio ir judesio davikliai kontroliuoja apšvietimą ir stebina savo pritaikomu dizainu.

FLAT

FLAT MINI išmaniųjų jutiklių dizainas, be abejo, yra nekrintantis į akį ir todėl yra tinkama alternatyva patalpoms, kuriose papildomi elementai turėtų būti kuo mažiau pastebimi ir pritaikyti prie patalpų dizaino elementų.

FLAT MINI

Išmaniųjų jutiklių dizainas, be abejo, yra nekrintantis į akį ir todėl yra tinkama alternatyva patalpoms…

STANDARD

Išbandyta ir testuota STANDARD serijos technologija tinka daugelyje pastatų.

BASIC

BASIC būvio ir judesio davikliai siūlo paprastą būdą įdiegti… 

Katalogas

Davikliu katalogas

Būvio ir judesio daviklių parinkimas

Brošiūros ir bukletai


Svarbu! Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus.
Spausdami sutinku ar toliau naršydami svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti racite čia.