Biodinamiškai efektyvus apšvietimas ( human centric lighting) imituoja natūralios dienos apšvietimo pagrindines charakteristikas ir dinamišką progresą, kad būtų žymiai pagerinta gyvenimo kokybė darbo vietoje.

Šaltinis: Ataskaita „Kokybiniai į žmogų orientuoto apšvietimo privalumai, ZVEI/LightingEurope/A.T. Kearney, 2015 m. balandis

 

Natūrali dienos šviesa yra idealiai tinkantis žmonėms apšvietimas. Sąveika tarp saulės ir mėlyno dangaus, taip pat ryškumo ir apšvietimo spalvos pokyčiai per dieną turi didžiulę ir labai teigiamą įtaką žmogaus hormonų pusiausvyrai. Tačiau žmonės šiais laikais beveik negauna dieninio apšvietimo – jie praleidžia daug laiko uždarose patalpose.

Apšvietimas padidina gyvybingumą, koncentraciją ir sveikatą

Biologiškai efektyvus apšvietimas, taip pat žinomas kaip į žmogų orientuotas apšvietimas, išsprendžia šią problemą. Jis atkuria apšvietimą, panašų į natūralų apšvietimą ir jo dinamiškus procesus, patalpose su tokiais pat teigiamais efektais: Kaip ir natūralioje aplinkoje, šviesus, šaltas baltas apšvietimas dienos metu pagerina gyvybingumą ir gerą savijautą – žmogus gali geriau susikoncentruoti ir daryti mažiau klaidų. Tamsesnis, šiltai baltas apšvietimas, toks, kaip besileidžiančios saulės šviesa, padeda atsipalaiduoti ir leidžia žmogui nusiraminti. Be to, biologiškai efektyvus apšvietimas stabilizuoja žmogaus dienos ir nakties ritmą, taigi, jis geriau miegos naktį, ir miegas bus gaivinantis.

Į žmogų orientuotas biodinaminis apšvietimas sukuria apšvietimą, kuris panašus į natūralią dienos šviesą – tai apšvietimas, kurio šiuolaikinis žmogus, sėdintis uždarose patalpose, negauna.

Symbilogic – biologiškai efektyvus, didžiausias energijos vartojimo efektyvumas.

ESYLUX SymbiLogic technologija, turinti išmaniosios valdymo sistemos pranašumus, leidžia puikiai derinti geriausią apšvietimą žmonėms. Ji sukuria natūralų apšvietimo ritmą, kuris specialiai skirtas naudoti biurų patalpose: Ryte dinamiškas ryškumo ir mėlynos šviesos padidėjimas skatina aktyvumą. Arčiau dienos vidurio abi reikšmės trumpam sumažinamos, o paskui vėl stipriai padidėja – tai pasipriešinama tipiškam popietės mieguistumui. Taip apšvietimas padeda žmonėms įveikti sudėtingas fazes, išlikti susikaupusiems ir toliau gerai dirbti. Vakare SymbiLogic leidžia apšvietimui automatiškai patamsėti ir tapti šiltai baltu, kad žmogaus kūnas palaipsniui paruoštų artėjančiai nakčiai. SymbiLogic su naujoviška valdymo sistema užtikrina geresnį miegą ir palaiko būtiną regeneraciją. Puikiai tinka naujam gyvybingumui ir ilgalaikei sveikatai

ESYLUX SymbiLogic yra ne tik efektyvus, bet ir puikiai taupo energiją. Svarbiausi elementai yra būvio daviklių naudojimas ir išmanusis apšvietimo valdymas – tai yra panaudota mūsų apšvietimo sistemose PRANA+ Biuro apšvietimas bei CELINE ir NOVA Quadro rinkiniuose: Apšvietimas įjungiamas arba išjungiamas priklausomai nuo žmogaus buvimo ir natūralios dienos šviesos, pasiektas aukščiausias naujovių lygis su biodinaminiais ryškumo lygiais ir naturaliu šviesos panaudojimu. SymbiLogic prisitaikantis apšvietimas automatiškai padeda sutaupyti daug energijos.

Biologiškai efektyvūs apšvietimo sprendimai tvariai gerina gyvenimo kokybę. Tai naudinga kiekvienam atskiram darbuotojui ir visai bendrovei, nes motyvacija ir pasitenkinimo lygis darbo vietoje didėja ir veiklos rezultatai žymiai pagerėja. Tuo pačiu metu į žmogų orientuotas apšvietimas gali užkirsti kelią neatvykimams į darbą dėl ligos ir padėti sumažinti nelaimingų atsitikimų riziką.


Svarbu! Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus.
Spausdami sutinku ar toliau naršydami svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti racite čia.