Didelio diapazono judesio ir būvio davikliai skirti ilgiems koridoriams: ESYLUX PD-C 360i/40 ir MD-C 360i/40 Corridor
ESYLUX pristato naujus būvio daviklius PD-C 360i/40 ir judesio daviklius MD-C 360i/40 specialiai pritaikytus koridoriams ar praėjimams kurie skirti efektyviam energijos taupymui. Didelio, maksimalaus 40 m diapazono dėka, vienas daviklis gali apimti ilgą, siaura patalpą. Daviklia turi integruota specialia relę pritaikyta LED šviestuvų valdymui.

Sandėliai, administracinės patalpos, švietimo ar sveikatos įstaigos dažnai reikalauja sprendimo kaip efektyviai organizuoti apšvietimo automatizavimą. Koridoriams skirti davikliai geriausias pasirinkimas kai reikia sumažinti įprastai naudojamų daviklių kiekį. Didelio diapazono dėka, vienas detektorius gali būti panaudotas, kad apimtų ilgus koridorius ir įjungtų apšvietimą priklausomai nuo žmonių buvimo, judėjimo ar dienos šviesos. Vietose, kur reikalingas dar didesnis diapazonas, galima jungti iki aštuonių davikliu ir taip smarkai išplėsti reagavimo lauką.
Daviklius galima montuoti ir aukštose patalpose iki 10m aukštyje.
Kaip ir visus COMPACT serijos daviklius, galima montuoti tiek virštinkiniu būdu, tiek įleisti į pakabinamas lubas. PD-C 360i/40 ir MD-C 360i/40 garantuoja lengvą ir greitą įdiegimą, kadangi nustatymai jau yra suprogramuoti gamykloje.

Techninė informacija, instrukcijos, schemos :
https://www.esylux.com/products/indoor-automation/presence-and-motion-detectors/compact/ep10428128/
https://www.esylux.com/products/indoor-automation/presence-and-motion-detectors/compact/ep10428180/

Judesio daviklis koridoriams

Svarbu! Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus.
Spausdami sutinku ar toliau naršydami svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti racite čia.